banner2

banner1

banner22

Semt pazarlarının günlerinde değişiklik

Kabine Toplantısında alınan karar ile cumartesi yasaklarının geri gelmesiyle birlikte Adapazarı Hıfzıssıhha Kurulu kararı gereği Semt Pazarlarının günleri yeniden belirlendi.

Adapazarı 30.03.2021, 19:51 Editör: Ebru Bulut
Semt pazarlarının günlerinde değişiklik
banner48

CUMARTESİ YASAKLARI GERİ GELDİ

İçişleri Bakanlığı 81 il valiliğine, "Tedbirlerin Gözden Geçirilmesi" konulu genelge gönderdi. Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri göz önünde bulundurularak 29 Mart 2021 günü toplanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde alınan kararlar doğrultusunda İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine “Tedbirlerin Gözden Geçirilmesi“ konulu genelge gönderdi. Genelgeye göre, yeni bir karar alınıncaya kadar Yüksek riskli illerde kısıtlamalar Cuma 21.00-Cumartesi 05.00, cumartesi 21.00- Pazartesi 05.00 saatleri arasında uygulanacağı kararlaştırıldı.

SEMT PAZARLARININ GÜNÜ DEĞİŞTİ

Cumartesi yasaklarının geri gelmesi ile birlikte Semt Pazarlarının günlerinde de değişikliğe gidildi. Buna göre Adapazarı İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararı gereğince Semt Pazarlarının yeniden belirlenen günleri şu şekilde oldu; Pazartesi günü: Şeker, Güneşler, Korucuk ve Ozanlar; Salı günü: Maltepe ve Tepekum, Çarşamba günü: Karaman; Perşembe günü: Ozanlar ve 15 Temmuz Camili 1; Cuma günü: Yağcılar, Hızırtepe, Mithatpaşa ve 15 Temmuz Camili 2

Yorumlar (0)