banner2

banner1

banner22

Şehir merkezinde silah sesleri

Adapazarı Yenidoğan Mahallesi Papuçcular Caddesi Sakarya Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi arkasında iki grup arasındaki tartışmada kan aktı. Yola taşan kavgada 2 kişi bıçak darbelerinden 1 kişi ise silahtan çıkan kurşundan yaralandı.

Adapazarı 21.06.2020, 01:32 Editör: Ebru Bulut
Şehir merkezinde silah sesleri
banner48

İKİ GRUP ARASINDA TARTIŞMA ÇIKTI

Edinilen bilgiye göre, Yenidoğan Mahallesi Papuçcular Caddesi Sakarya Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi arkasında saat 00.30 sularında meydana gelen olayda alkollü bir mekanda alkol alan 7 kişilik iki grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma çıktı. Mekanda başlayan tartışma büyüyerek yola taşındı.

KAVGADA KAN AKTI

Yola taşınan kavgada taraflar arasında bıçaklar çekilirken bir kişi belinden silahı çıkararak ateş açmaya başladı. Kavgada 2 kişi bıçak darbelerinden 1 kişi ise silahtan çıkan kurşunlar yüzünden yaralandı. Sesleri duyan çevredeki vatandaşlar durumu 112 ve polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerince yaralılar ilk müdahale ardından ambulansla Yenikent Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken polis ekipleri bölge şerit ile çevirerek güvenlik önlemi aldı. Olay yeri inceleme ekipleri de kavganın yaşandığı yerde incelemelerini yaptı. Kavga ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (0)