banner2

banner1

banner22

Polisten kaçmaya çalışırken beton direğe çarptı

Adapazarı’nda izin belgesi olmadığı için polisten kaçan araç sürücüsü, yol sandığı sitenin bahçesine girerek beton direğe çarptı. Adeta oyun sahnesini aratmayan kovalamaca ve sürücünün direğe çarptığı anlar hem güvenlik kamerası hem de cep telefonu kamerası ile saniye saniye kaydedildi.

Adapazarı 13.05.2021, 22:43 Editör: Aysima Kortak
Polisten kaçmaya çalışırken beton direğe çarptı
banner48

Olay, Adapazarı ilçesi Yağcılar Mahallesi üzerinde dün akşam saat 21.50 sıralarında meydana geldi. Yağcılar Mahallesi üzerinde izin belgesi olmayan araç sürücüsü, polisten kaçmaya çalışırken yol sandığı sitenin bahçesine girdi. Kaçış yeri olmayan sürücü paniğe kapılınca site içerisindeki beton direğe çarptı. Araçtan çıkarılan sürücüye ise kısıtlama kuralını ihlal ve polis ekiplerinden kaçma teşebbüsünde bulunduğu gerekçesiyle cezai işlem uygulandı.

SİTENİN BAHÇESİNE GİREREK BETON DİREĞE ÇARPTI

Araç bulunduğu yerden çekici yardımıyla çekilirken oyun sahnelerini aratmayan ve kaza ile sonuçlanan kaçış hem cep telefonuna hem de güvenlik kamerasına yansıdı. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde; aracın yol sanıp sitenin bahçesine girerek beton direğe çarptığı anlar ve o esnada bölgeden geçen vatandaşların paniğe kapılarak kaçıştığı anlar yer aldı.

Yorumlar (0)