banner2

banner1

banner22

O anlar saniye saniye kaydedildi

Adapazarı’nda Suriye uyruklu kağıt toplayıcı şahıs ve vatandaşlar arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine kağıt toplayıcı şahıs, elindeki bıçakla vatandaşa saldırdı. O anlar cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedildi.

Adapazarı 11.09.2021, 13:00 Editör: Aysima Kortak
banner48

Karaosman Mahallesi eski Hendek Caddesi üzerinde Suriye uyruklu olduğu tespit edilen bir şahıs, kağıt toplama arabasıyla geldiği çay ocağı önündeki vatandaşlarla tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine bölgedeki vatandaşlar, Suriye uyruklu şahsa olay yerinden gitmesini söyleyince şahıs bu kez kendisini göndermek isteyen bir kişiye yanında getirdiği bıçakla saldırmaya başladı. Defalarca bıçağı sallayan Suriye uyruklu şahıs, elinden bıçak alındıktan sonra; ‘Sizde Müslümanlık yok’ diyerek tekme ve yumruk atmaya başladı.

KAYMAKAMLIK ÖNÜNDE KORKU DOLU ANLAR!
Bu sırada diğer vatandaşlarında dahil olmasıyla birlikte kavga büyürken vatandaşlarda Suriyeli kağıt toplayıcıya saldırmaya başladı. Olay ise o sırasında orada olan bir vatandaşın cep telefonu kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Yorumlar (0)