banner2

banner1

banner22

O anlar kamerada

Tekeler Mahallesi Bahçe Sokak’ta garip bir hırsızlık olayı meydana geldi. 4 yıldır kimsenin yaşamadığı eve giren hırsız, çalacak ziynet eşyası bulamayınca evin bahçesinde bulunan çeşmenin musluğunu çaldı. Olay anı ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Adapazarı 06.04.2021, 11:35 Editör: Aysima Kortak
banner48

Tekeler Mahallesi Bahçe Sokak’ta bulunan ve 4 yıldır kimsenin yaşamadığı bahçeli ahşap evde garip bir hırsızlık olayı meydana geldi. Kimliği henüz tespit edilemeyen bir şahıs 4 Nisan günü sabah 04.00 sıralarında hırsız, bahçeli eve geldi.

ÇALACAK BİR ŞEY BULAMAYINCA MUSLUK ÇALDI

Evin camını açan hırsız, oradan uzaklaşarak çevreyi kontrol etti. Etrafta kimseler olmayınca elindeki sırt çantasıyla bitlikte eve giren hırsız yaklaşık 45 dakika evde kaldı. Ziynet eşyası bulunmayan evin bahçesine çıkan hırsız, bahçedeki çeşmenin musluğunu da çalarak bölgeden uzaklaştı. Aynı gün öğle saatlerinde hırsızlığın fark edilmesiyle ekiplere haber verildi. Harekete geçen polis ekipleri evde yapılan parmak izi çalışmalarının ardından hırsızın yakalanması için çalışmalara başladı.

Öte yandan 4 yıl önce hayatını kaybetmiş Ahmet Kapar’a ait evde ziynet eşyası olmadığı ve evin dağınık olması sebebiyle çalınan eşyaların tespit edilemediği öğrenildi.

Yorumlar (0)