banner2

banner1

banner22

Neden saatte 1 güzergah oluyor?

Adapazarı İlçesi Camili Mahallesinde yaşayan bir vatandaş, Karaman-Camili-Korucuk dolmuş hattının saatte 1 kez sefer yaptığını ve bu seferde de minibüsün dolu olduğunu için binemediğini belirterek isyan etti.

Adapazarı 24.06.2021, 12:02 Editör: Aysima Kortak
Neden saatte 1 güzergah oluyor?
banner48

VATANDAŞ İSYAN ETTİ

Haberlisin.com Whatsapp İhbar Hattımıza 2 yıldır Adapazarı İlçesi Camili Mahallesinde yaşayan bir vatandaşımızın Karaman-Camili-Korucuk dolmuş hattında yaşadığı sıkıntıları anlatarak isyan etti. Çarşıya gitmek için hiç sorun yaşamadığını söyleyen vatandaş, Karaman-Camili-Korucuk arasındaki dolmuşların saatte 1 kez sefer yapmaları ve minibüsün dolu olması sebebiyle binemediklerini söyleyerek tepki gösterdi.

ŞOFÖRLERİ KEYFİNİ Mİ BEKLEYELİM?

Korucuk’ta çalıştığını söyleyen vatandaş, “Neden saatte 1 güzergah oluyor? Saat de 2 güzergahı neden yapmıyorsunuz? Araçlar 1 kez olsun boş geçmiyor. Zaten Karaman’dan bir çıkıyor yola, Camili de dolu oluyor. Hadi diyelim Korucuk güzergahı saatte 2 defa çıkamaz. O zaman söyleyin şoförlere Korucuk minibüsleri, özellikle Camili içinden yolcu almasın. Almasın ki, araç için de yer açılsın. Biz Korucuk'a sorunsuz gidebilelim. Biz yolcular bu konuda çok rahatsız oluyoruz. Gerçekten çok saçma, Camili’de zaten Camili için 3 tane hat var. Sen sadece Karaman-Camili-Korucuk al kardeşim. Korucuk'a giderken niye Camili 1, Camili 2 yolcusu alıp da yer işgal ediyorsun? Minibüs dolu geliyor. Şoför de sonraki aracı bekle diyor. Bir sonraki araç ise 1 saat sonra gelecek. Ben mesaime girmek için sizin şoförlerinizin keyfini mi bekliyeyim” diyerek isyan etti.

Yorumlar (0)