banner2

banner1

banner22

Milletvekili adayı İnci de katıldı

Adapazarı Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan ayı geleneksel halk iftarları programı, Ozanlar Mahallesi’nde verilen iftarla devam etti.

Adapazarı 28.05.2018, 10:48
Milletvekili adayı İnci de katıldı
banner48

Adapazarı Belediyesi Ozanlar Mahallesi Kapalı Pazaryeri’nde gerçekleşen iftar programına, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti Milletvekili adayı Ali İnci, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, Ozanlar Mahallesi Muhtarı Muhittin Yazgan, belediye meclis üyeleri, Başkan Yardımcıları ve çok sayıda mahalle halkı katıldı.


İslam Coğrafyası
İftara katılan tüm masaları tek tek ziyaret eden Başkan Dişli, “Dostlukların sevgi ile beslendiği bu mübarek Ramazan ayında her yıl olduğu gibi bu yıl da, vatandaşlarımızla birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Biz, bugüne kadar geleneklerimizin yaşatılması ve geleceğe taşınması adına gerek sivil toplum kuruluşlarımız gerekse vatandaşlarımızla her zaman iç içe olduk, inşallah bundan sonra da öyle olmaya devam edeceğiz. Çok güzel ve anlamlı günler yaşıyoruz, Allah İnşallah bu güzel ayı, hem ülkemiz hem de İslam coğrafyasının çok daha hayırlı günlere ulaşmasına vesile kılar.” diye konuştu. İftar yemeğine katılan davetliler, Diyanet Sen Şube Başkanı Ali Güzeldal’ın okuduğu Kuranı Kerim tilaveti ve ilahilerin ardından oruçlarını açtı.

İftara katılan AK Parti milletvekili adayı Ali İnci de masaları tek tek gezerek mahalle halkıyla sohbet etti.

Yorumlar (0)