banner2

banner1

banner22

Makamlar ikbal için değildir

Adapazarı Muhtarlar ve Mahalle Başkanları Toplantılarında konuşan Yavuz, “Biz, siyasetimizi adalet ve hakkaniyet üzerine temellendiriyoruz. Acil ihtiyaçlara öncelik tanıyarak, daha önce hiç görülmemiş yatırımları şehrimize kazandırmayı sürdürmenin gayretindeyiz. Makamlar ikbal için değil, hizmete araç olsun diyedir ve gelip geçicidir. Kim ne söylerse söylesin, hangi manşeti atarsa atsın, inandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz.” dedi.

Adapazarı 30.07.2021, 11:43 Editör: Aysima Kortak
Makamlar ikbal için değildir
banner48

ADAPAZARI MUHTARLAR TOPLANTISI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, bir dizi ziyaretler gerçekleştirdiği Adapazarı’nın 84 mahallesini temsilen muhtarlar ve mahalle başkanlarının katıldığı iki ayrı istişare toplantısında, önemli açıklamalarda bulundu. Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’nun ev sahipliği yaptığı toplantılara, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, İlçe Başkanı Erol Aydın, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ziya Cevherli, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcıları Hilmi Kızılcık ve Yusuf Özden, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, AK Parti İl ve İlçe teşkilat mensupları, meclis üyeleri, muhtarlar ve mahalle başkanları katıldı.

IŞIKSU’YA ŞEFFAF ÇALIŞMA TEBRİĞİ

Muhtarlar ve mahalle başkanlarının talep ve önerilerini ilettiği, yöneticilerin cevaplandırıp, notlar aldıkları istişare toplantılarında konuşan Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, AK Parti’nin yatırım ve hizmetlerde yereldeki en önemli çözüm ortaklarından olan muhtarlar ve mahalle başkanlarına kıymet verdiklerini vurguladı. Yavuz, “Hem muhtarlarımız hem de mahalle başkanlarımız bizim için çok kıymetli. Çünkü hizmetlere ivme kazandırıyorlar, şehrimizin daha da güzelleşmesine vesile oluyorlar” dedi.  Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’yu da şeffaf çalışması için tebrik eden Ali İhsan Yavuz, “Mutlu Başkanımızın sunumu beni çok memnun etti. Göreve geldikleri ilk günden itibaren tüm mahallelere dokunulmuş, hangi yıl neler yapılmış, tek tek sunumda göstermesi de ayrıca şeffaf çalışmanın en güzel örneklerindendi, tebrik ediyorum.” diye konuştu.

GÖRÜLMEMİŞ YATIRIMLAR

AK Parti’nin başta Sakarya milletvekilleri olmak üzere yereldeki tüm aktörlerinin çalışma önceliğini paylaşan Yavuz, “Biz siyasetimizi adalet ve hakkaniyet üzerine temellendiriyoruz ve sürekli sahadayız. Acil ihtiyaçlara öncelik tanıyarak, daha önce hiç görülmemiş yatırımları şehrimize kazandırmayı sürdürmenin gayretindeyiz. 1000 Yataklı ve Acil Durum Hastaneleri için çok gayret ettik, TÜRK-İŞ Başkanımız Ergun Atalay, milletvekili arkadaşlarımız, ortak çalışma yaptık ve hamdolsun şehrimize kazandırdık. Yeni Adliye Binasının şehrimize kazandırılması da ayrıca çok çalışmanın ürünüdür. Sakarya, Adapazarı, tüm ilçelerimiz en güzel hizmetlere kavuşsun diye mücadele etmeyi sürdürüyoruz.” dedi.

Yorumlar (0)