banner2

banner1

banner22

Mahalleli toplandı

Adapazarı ilçesi Mithatpaşa Mahallesinde gençler silahını gösterip taciz ettiğini ileri sürdükleri şahsı darp etti. Darp edilen şahıs ise elindeki silahla havaya ateş açtı.

Adapazarı 15.07.2020, 00:07
Mahalleli toplandı
banner48

Edinilen bilgilere göre; Olay, Adapazarı ilçesine bağlı Mithatpaşa Mahallesi Dispanser Sokak'ta saat 23:00 sıralarında meydana geldi. İddialara göre, mahallede silahını göstererek çevredeki vatandaşları rahatsız eden bir şahsı, uyarmak için mahallenin gençleri toplandı. Eli silahlı şahısı uyarmak için toplanan gençler ile şahıs arasında tartışma çıktı. Sözlü olarak başlayan tartışma kısa sürede kavgaya dönüşürken gençler şahsı darp etmeye başladı.  Darp edilen eli silahlı şahıs darp edildiği sırada silahını havaya kaldırıp üç el ateş etti.

HAVAYA ATEŞ AÇTI

Duydukları silah sesleriyle panik yaşayan vatandaşlarda sokağa döküldü. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Polis, olaya karıştığını tespit ettiği şahısları ekip otosuna alarak kalabalığın dağılmasını sağladı. Öte yandan olay ile ilgili inceleme başlatıldı.

Yorumlar (0)