banner2

banner1

banner22

Karne hediyeleri sahiplerini buldu

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Sosyal-Kültürel Faaliyetler, Dijital Yönetim Biriminin rehberliğinde TÜVASAŞ ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı ile iş birliği içinde yürütülen çekiliş ilgi gördü.

Adapazarı 09.03.2021, 10:39 Editör: Gizem Demirsoy
Karne hediyeleri sahiplerini buldu
banner48

KARNE HEDİYENİZ BİZDEN, MUTLU OLMAK SİZDEN

 “Karne Hediyeniz Bizden” adlı çekiliş 20 Ocak 2021 tarihinde adapazarimem_kultursanat_spor instagram sayfasında yayınlanarak başlatıldı. Salgın sürecinde bilgisayar ekranlarına bağlı kalan öğrencileri bu durumdan uzaklaştırmak, onlara kitap okuma alışkanlığını kazandırmak, öğrencilerin farklı dünyalar keşfetmelerine yardımcı olmak, değerlere sahip çıkmak, yerli üretimin önemini hatırlatmak ve velilerin öğrencileri mutlu etmek adına attıkları küçük adımlara katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen bu çekiliş, 15 Şubat 2021 tahinde sonlandırıldı. Kazananların isimleri adapazarimem_kultursanat_spor instagram sayfasında açıklandı. “Karne Hediyeniz Bizden” adlı çekilişte bulunan kitap setleri, duvar saatleri ve yerli tren maketlerinden oluşan hediyeleri, 7500 katılımcının yaptığı oylama sonucunda Adapazarı ilçesinde bulunan özel okullarda ve devlet okullarında okuyan 6 öğrencinin kazandığı bilgisi açıklandı.

ZORLU SÜRECİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ

 Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş: “Karne Hediyeniz Bizden” adlı çekilişin Adapazarı ilçesinde bulunan özel okullarda ve devlet okullarında okuyan öğrenciler arasında düzenlendiğini, çekilişe katılımın yüksek olduğunu, velilerin ve öğrencilerin kitap okuma, değerlere sahip çıkma ve yerli üretim ile ilgili etkinliğe önem vermelerinin sevindirici olduğunu, belirtti. Bakırtaş, “Karne Hediyeniz Bizden” adlı çekiliş çalışmasına destek sağlayan TÜVASAŞ ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına teşekkür etti ve çalışmaya katılan öğrencilere, “Zorlu süreçteki başarınızın hediyesi bizden, kazananlar mutlu, kazanamayanlar gayretli olsun, bu süreci birlikte aşacağız.” dedi.”

Yorumlar (0)