banner2

banner1

banner22

Karaman halkı eğlenceye doydu

Adapazarı Belediyesi’nin Ramazan ayı etkinlikleri çerçevesinde her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Mahallemde Şenlik Var” adlı programı Karaman Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

Adapazarı 23.05.2018, 10:43
Karaman halkı eğlenceye doydu
banner48

YOĞUN İLGİ

Adapazarı Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Ramazan şenlikleri bu yılda devam ediyor. Ailelerin ve özellikle çocukların yoğun ilgi gösterdiği şenlikler dün akşam Karaman Mahallesi’nden yapıldı. Şenlikte Ramazan gecelerinin olmazsa olması Hacivat Karagöz gösterisi ve Aşuk ile Maşuk gösterisi de çocukların ilgi odağı oldu. Çocuklar için hazırlanan şişme oyun parklarında gönüllerince eğlenen çocuklara Adapazarı Belediyesi tarafından Pamuk şekeri, Osmanlı şerbeti ve macun ikram edildi. Büyüklerin de unutulmadığı etkinlikte eşsiz Tasavvuf Müziği dinletisi ve özel olarak seçilen nostaljik müzikler Karaman halkına ayrı bir keyif yaşattı.

24 MAYIS’TA CAMİLİ’DE

Adapazarı Belediyesi Ramazan ayı şenlikleri 24 Mayıs Perşembe günü Camili 1 Yunus Emre Anadolu Lisesi Bahçesi’nde, 29 Mayıs Salı günü Korucuk Park’ta, 31 Mayıs Perşembe günü Çökekler Fatih Yarar Okul Bahçesinde, 5 Haziran Salı günü Maltepe Kapalı Pazaryeri’nde, 7 Haziran Perşembe Şeker Mahalle Kapalı Pazaryeri’nde ve son şenlik Tepekum Mustafa Kemal Atatürk Okul Bahçesi’nde yapılacak.

Yorumlar (0)