banner2

banner1

banner22

Karadavutlu'da Asfalt Memnuniyeti

Büyükşehir Belediyesi tarafından Adapazarı Karadavutlu Mahallesi’nde gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Mahalle Muhtarı Harun Ölmez, yenilenen yolla birlikte ulaşımın daha rahat ve güvenli olacağını belirti.

Adapazarı 21.08.2017, 15:15
Karadavutlu'da Asfalt Memnuniyeti
banner48

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve AltyapıKoordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından Sakarya-Kocaeli il sınırında yeralan Adapazarı’na bağlı Karadavutlu Mahallesi kısa süre önce sıcak asfaltlabuluşturulmuştu. 2 kilometrelik güzergahta 2 bin ton sıcak asfalt kullanılarakhayata geçirilen çalışmalar için Mahalle Muhtarı Harun Ölmez tarafındanBüyükşehir’e hizmet teşekkürü geldi.

Çok mutluolduk

İzmit ve Adapazarı arasında bağlantıyı sağlayanmahalle yolunun sıcak asfalt ile buluşmadan önce çok bozuk ve harap bir şekildeolduğunu hatırlatan Karadavutlu Mahalle Muhtarı Harun Ölmez, “BüyükşehirBelediye Başkanımız Zeki Toçoğlu bizlere bu yolun yapılacağına dair sözvermişti. Bugün bu sözlerin yerine getirildiğini görmek bizleri çok mutluediyor. Sağolsun Büyükşehir Belediyemiz mahalle yolumuzu sıcak asfalt ilebuluşturdu. Öncesinde arazilerimize gitmek zor ve meşakkatliydi. Artık bu sorunolmaktan çıktı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na ve yolunyapımında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Editör: Şebnem Cerrah

Yorumlar (0)