banner2

banner1

banner22

Kan bağışında bulundular

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, Kızılay Şube Başkanı Zahit Tiryaki, Meclis Üyeleri ve muhtarlar deprem koordinasyon toplantısı ve kan bağışı gerçekleştirdi. Afetzedeler için hazırlanan yardım TIR'ı yolcu edildi.

Adapazarı 25.01.2020, 15:26 Editör: Bartu İnce
Kan bağışında bulundular
banner48

Merkez üssü Elazığ olan 6.8 şiddetindeki depreminin ardından tüm belediyelerden destekler devam ederken Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu önderliğinde Kızılay’a kan bağışı gerçekleştirildi. Deprem bölgesinde ki afetzedeler için hazırlanan yardım TIR'ı yolcu edildi.

İlk TIR'ın yola çıktığını belirten Işıksu, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Depremin acısını derinden yaşamış bir şehrin insanları olarak Elazığ ve Malatya başta olmak üzere afet bölgesindeki vatandaşlarımız için teyakkuza geçtik, ilk TIR'ımızı yola çıkardık, Kızılay'ımızla birlikte kan bağışı ve yardım kampanyası başlattık. Meclis üyelerimiz ve 84 mahalle muhtarımız sorumluluk alanlarında seferberlik ilan ettiler, Allah razı olsun. Toplumsal Yardımlaşma Marketimizde 7 gün 24 saat çalışma arkadaşlarımız yardımları alacak ve deprem bölgesine hızlıca sevk edeceğiz ”ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)