banner2

banner1

banner22

İyi Parti'de çalışmalar sürüyor

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Parti binasında yapılan kahvaltılı programda ,Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve yöneticiler bir kısım mahalle başkanına görevlendirme yazılarını takdim ettiler. Yoğun katılım ile gerçekleşen programda mahalle başkanları ile beraber ortaklaşa yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişi yapıldı.

Adapazarı 22.06.2020, 09:52
İyi Parti'de çalışmalar sürüyor
banner48

GÖREV BELGELERİ VERİLDİ

Program hakkında açıklama yapan Dokumacı; Çok şükür ki,her geçen gün partimize artan bir teveccüh ile karşı karşıyayız. Yöneticilerimiz ile birlikte gece gündüz demeden partimizin gücüne güç katmak için çalışmalara devam ediyoruz. Kurduğumuz teşkilat komisyonumuz yaptığı çalışmalar ile  Adapazarı ilçemizdeki tüm mahallelere, gerçek anlamda, partimize gönül vermiş ve bizlerle beraber sahada çalışacak arkadaşlarımızı görevlendiriyoruz. Bu programımızda 15 mahallemizin başkanı hayırlısı ile görevine başladı. Aramıza yeni katılan arkadaşlara ve mevcut mahalle başkanlarımıza başarılı çalışmalar dilerim. Adapazarı İlçe Başkanlığı olarak, ilçemizdeki tüm mahallelerde teşkilatlanmamızı en kısa sürede tamamlayacağı’’ dedi. Yapılan toplantı sonunda parti yöneticileri tarafından, mahalle başkanlarına görevlendirme belgeleri verildi.

Yorumlar (1)
Hakan ören 11 ay önce
Partimize katıldımız ilk günkü heyacanımıza daha da heyecan katarak çalışmalarımıza hız verecegiz BAŞARACAGIZ ,BAŞARACAGIZ,