banner2

banner1

banner22

İşte o anlar…

Korucuk Mahallesi Kerem Coşkun Caddesi üzerinde alacaklısının dükkanı önüne gelerek parasını isteyen M.K., istediği cevabı alamayınca içerisinde tiner ve yanıcı madde yüklü kamyonetine binerek eylem yaptı. Polis ve itfaiye ekibinin başarılı müdahalesi olası bir faciayı önledi.

Adapazarı 26.11.2021, 13:05 Editör: Aysima Kortak
banner48

KENDİNİ ARACA KAPATTI!
Erenler İlçesinde marangozluk yapan M.K. isimli şahıs, Korucuk’ta iş yaptığı F.Y. isimli şahıstan alacağını tahsil etmek için dükkanına geldi. Parasını alamayan M.K., sahibi olduğu kamyoneti dükkanın girişine çektikten sonra içerisinde bulunan tiner ve yanıcı maddelerin kapağını açıp elinde çakmakla kendini ve aracını ateşe vereceğini söyledi. İhbar üzerine bölgeye 112, itfaiye ve polis ekibi sevk edilirken cadde ise güvenlik amacıyla kapatıldı.

CAMI KIRIP SUYLA MÜDAHALE ETTİLER!
Polis ekiplerinin yaklaşık 20 dakika süren ikna çabalarına rağmen araçtan inmeyen M.K.’nın bir anlık dalgınlığını fırsat bilen ekipler, levye ile uzak kapı camını kırıp şahsa suyla müdahale ederken o anlar yalnızca www.haberlisin.com tarafından kaydedildi. Uzun süre yanıcı madde soluyan ve kendinden geçen M.K., polis ve itfaiye ekiplerince araçtan çıkartıldıktan sonra 112 ekiplerince Yenikent Devlet Hastanesine kaldırıldı. Öte yandan araç içerisindeki yanıcı maddelere el konulurken olay sonrası dükkan önüne gelen M.K.’nın oğlu ise F.Y.’ye tehditler savurdu. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

banner84
Yorumlar (0)