banner22

Işıksu’dan Keleş’e cevap

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’nun meclis toplantısında sarf ettiği sözlere CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş yanıt vermişti. Başkan Keleş’in sözlerine istinaden Başkan Işıksu da sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaptı.

Adapazarı 15.10.2021, 19:18 Editör: Ebru Bulut
Işıksu’dan Keleş’e cevap
banner48

“BOYUNDAN BÜYÜK LAFLAR SARFETMİŞ”

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’nun meclis toplantısında sarf ettiği sözlere CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş yanıt vermişti. CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, “Sayın Işıksu; haddini aşan, boyundan büyük laflar sarfetmiş. Algı yürütmeyi Türkiye, sizlerden öğrendi. Halkımız, olmayanı olmuş gibi gösterenleri, ödül vermeyen kurumdan parayla ödül alanları unutmadı” ifadelerini kullanmıştı.

IŞIKSU BÖYLE CEVAP VERDİ

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu da Ecevit Keleş’in yaptığı açıklamalara istinaden sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaptı. Başkan Işıksu paylaşımda; “Malum İl Başkanı yine baltayı taşa vurmuş, kendi meclis üyesi çalışmalarımız için kürsüde bize teşekkür ederken, o ise her zamanki tavrıyla "yalan siyaseti" gütmüş. Diyeceğim şudur; Gülünç olmaktan vazgeçin. Bizim haddimizi de, gücümüzü de sevdalı olduğumuz milletimiz belirler.” ifadelerine yer verdi.

banner84
TEVER DE DESTEK VERDİ

Başkan Işıksu’nun paylaşımı ardından AK Parti İl Başkanı Yunus Tever de Işıksu’nun tweet’ini etiketleyerek bir paylaşım yaptı. Tever, Millet ile aynı dili konuştuklarını ve yalan ile algı peşinde olmadıklarını belirtti.

“ONLAR YALAN ATMAYA DEVAM ETSİN”

Başkan Tever paylaşımında şu ifadelere yer verdi; “Mutlu Başkanım, o baltayı taşa vurmaya alışık. Bizim siyasetimiz; eser siyaseti, hizmet siyaseti… Biz, milletimiz ile aynı dili konuşuyoruz, bazıları gibi algı ve yalan peşinde değiliz. Onlar yalan atmaya devam etsin! Yarın yalanlar, algılar uçacak, yapılan hizmetler kalacak”

“BİZLER ESER ÜRETECEĞİZ”

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever’in paylaşımı ardından Başkan Işıksu da tekrar bir paylaşım yaptı. Işıksu paylaşımında; “Sn. İl Başkanım, AK Parti, yüksek ideallerin ve millete hizmet sevdalılarının partisidir. Bizler eser üreteceğiz, onlar yalanlarıyla karalamaya çalışacaklar ve milletimiz ferasetiyle yine hadlerini bildirecek.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)