banner2

banner1

banner22

Işıksu Muhtarlarla buluştu

Muhtarlar istişare ve dayanışma toplantısında konuşan Başkan Mutlu Işıksu, “Adapazarımıza kazandıracağımız tüm yatırımlarda kıymetli muhtarlarımızın katkısı olsun istiyoruz. 2020 her anlamda çalışmalarımızı daha da artıracağımız, daha etkin bir yıl olacak.” dedi.

Adapazarı 15.02.2020, 19:46 Editör: Ebru Bulut
Işıksu Muhtarlarla buluştu
banner8

IŞIKSU MUHTARLARLA BULUŞTU

Kömürlük Mahallesi Muhtarı Ahmet Uzun ile Süleymanbey Mahallesi Muhtarı Zeki Uzun’un organizasyonuyla dayanışma ve istişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Başkan Yardımcıları Hilmi Kızılcık, Fatih Çelikel ve Yusuf Özden, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, belediye meclis üyeleri, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, Adapazarı İlçe Nüfus Müdürü Ali Osman Kontaş ve muhtarlar katıldı.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Dayanışma ve İstişare Toplantısında konuşan Başkan Mutlu Işıksu, Adapazarı’nda mevcut olan birlik ve beraberliğin öneminin altını çizdi. Kömürlük Mahallesi Muhtarı Ahmet Uzun ile Süleymanbey Mahallesi Muhtarı Zeki Uzun’a gerçekleştirilen toplantı için teşekkür eden Başkan Işıksu, “Adapazarı’mızın yönetimini emanet aldığımız o ilk günden itibaren, belirlediğimiz çalışma ilkeleri çerçevesinde hareket etmeye, meclis üyelerimizle, muhtarlarımızla, teşkilatlarımızla, esnafımızla, memurumuzla, tüm hemşehrilerimizle birlikte Adapazarı’mız için daha iyinin peşinde olmaya devam ettik. 32 projenin yarısına ilk 8 ayda dokunduk, tamamladıklarımız oldu, uluslararası ödül aldık, muhtarlarımızı memnun ettik. Hamdolsun güzel bir noktadayız ama hedeflerimiz var ve hep birlikte ilerlemeyi sürdüreceğiz.” diye konuştu.

AKTİF SİSTEM, SÜREKLİ İLETİŞİM

84 mahallenin her meselesi ile ilgilenmek için aktif bir sistem oluşturduklarını kaydeden Başkan Işıksu, “Başkan Yardımcılarımız ve müdürlüklerimizin hepsi aktif bir şekilde hemşehrilerimizle beraberler. Muhtarlık İşleri Müdürlüğümüz, İletişim Merkezimiz sürekli iletişimde ve kayıtta. Adapazarı’mıza kazandıracağımız tüm yatırımlarda kıymetli muhtarlarımızın katkısı olsun istiyoruz. 2020 her anlamda çalışmalarımızı daha da artıracağımız, daha etkin bir yıl olacak. Sizlerle birlikte yeni projeleri hayata geçirmeye ve ödüller kazanmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

İSTİŞARE BAŞARIYI GETİRİYOR

Başkan Işıksu’nun konuşmasının ardından değerlendirmede bulunan Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, “Muhtarlarımızın mahallelerimiz için Adapazarı’mız ve Sakarya’mız için ne kadar önemli olduğu açıkça ortada. Mutlu Başkanımızın ve ekibinin muhtarlarımıza verdiği değer ve istişareli çalışma başarıyı da beraberinde getiriyor. Allah daim eylesin. Biz muhtarlar olarak şehrimizin hayrına olan her çalışmada olmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.


Yorumlar (1)
54kere54 2 ay önce
tabi tabi ADAPAZARI bitmiş o hala ziyaretlerde
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 31 Mart 2020
İmsak 05:08
Güneş 06:35
Öğle 13:07
İkindi 16:41
Akşam 19:30
Yatsı 20:51