banner2

banner1

banner22

Görüntüler pes dedirtti!

Sağlık Bakanlığınca yayımlanan genelge ardından yetkililer tarafından ‘Evde Kal’, ‘Sosyal Mesafeyi Koru’ uyarılarına rağmen bazı vatandaşların halen kuralları ve insanların sağlıklarını hiçe saymaları bu kadarına da pes dedirtti..

Adapazarı 26.03.2020, 15:02 Editör: Ebru Bulut
Görüntüler pes dedirtti!
banner48

İlk olarak Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve yüz binlerce insanı etkileyen, 17 binin üzerinde insanın yaşamını yitirmesine neden olan koronavirüs tüm dünyada yayılmaya devam ediyor. İçişleri Bakanlığı'nın öncelikli 65 yaş ve üzeri yaşlılara 'Evde kalın' çağrısı ve genelgesi uygulanmaya başlanmıştı.

KURALLARI HİÇE SAYDILAR

Tüm dünyada ve Türkiye'de koronavirüse karşı önlemler alınmaya devam edilirken, yetkililer vatandaşlara mecbur kalmadıkça sokağa çıkılmaması ve evde kalınması yönünde uyarılarda bulunuyor ancak bazı vatandaşlar ısrarla uyarıları dikkate almıyor. Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi önündeki görüntü de pes dedirtecek cinsten… Yetkililer tarafından yapılan uyarılara rağmen sanki virüs yokmuş gibi masalarda oturmaya devam eden vatandaşlar tepki topladı. Yapılan bu sorumsuzlukla sadece kendi hayatlarını değil birçok insanın canını da hiçe saydıkları ve kuralları bir türlü dinlemediklerini bir kez daha gözler önüne seriyor.

Yorumlar (1)
Adalı 1 yıl önce
Bu sorumsuzlara ciddi para cezası verilmeli.iyice kural,kanun tanımayan magandalarla doldu toplum.