banner2

banner1

banner22

'Gençlerimizle gurur duyuyorum'

Vali İrfan Balkanlıoğlu okul ziyaretleri kapsamında Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret etti.

Adapazarı 01.06.2018, 09:59
'Gençlerimizle gurur duyuyorum'
banner48

Ziyarette 11.sınıf öğrencisi Elif Akbaş’ın Hafızlık Törenine katılan Vali Balkanlıoğlu, öğretmenleri ve öğrencileri başarılarından dolayı tebrik etti.

BALKANLIOĞLU SINIFLARI GEZDİ

Okul ziyaretine; İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürvekili Vedat Tezbiten, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Engin Kahraman, Şube Müdürü Alican Akdoğan, okul aile birliği yöneticileri ve öğrenciler katıldı.

Okul Müdürü Yakup Kalaycı’dan eğitim çalışmaları hakkında bilgi alan Vali Balkanlıoğlu, İmam Hatip Liselerinin önemine vurgu yaptı. Okul girişindeki faaliyet sergisini de gezen Balkanlıoğlu, öğretmenlerle sohbet etti, bazı sınıfları gezerek incelemelerde bulundu.

BAŞARILI OLMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞILMALI

Sınıf ziyaretlerinde, kendisinin de imam hatip lisesi mezunu olduğunu hatırlatan Vali Balkanlıoğlu, hayatta başarılı olmak için çok çalışmak gerektiğini belirtti.

Hafızlık çalışmasını tamamlayarak Hafız olan 11. Sınıf öğrencisi Elif Akbaş’ın icazet ve taç takma törenine katılan Vali İrfan Balkanlıoğlu geleceğimizin teminatı gençlerimizle gurur duyduklarını ifade etti.

 

Yorumlar (0)