banner2

banner1

banner22

Esnafa hediye çeki dağıtıldı

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, ilçede bulunan esnafa 500'er liralık hediye çeki dağıttı. Başkan Işıksu hediye çekleriyle birlikte gönderdiği kartta, “Bu zor günleri, birbirimize sımsıkı kenetlenerek, muhabbetimizi daima taze tutarak atlatacağız” diye yazdı.

Adapazarı 09.12.2020, 11:33 Editör: Ebru Bulut
Esnafa hediye çeki dağıtıldı
banner48

ESNAFA HEDİYE ÇEKİ DAĞITTI

Adapazarı Belediyesi tarafından pandemi nedeniyle zor günler geçiren yanlarında olduklarını vurgulamak için esnafa 500 liralık hediye çeki dağıtıldı. Başkan Işıksu, hediye çekleriyle birlikte gönderdiği kartta ise, “Sevgili esnaf kardeşim. Adapazarımız, bereket, kardeşlik ve yardımlaşmanın ruhudur. Bu zor günleri, birbirimize sımsıkı kenetlenerek, muhabbetimizi daima taze tutarak atlatacak, neşeli ve bereketli o günlere hep birlikte ulaşacağız” yazdı.

BAŞKANA TEŞEKKÜR ETTİ

Karadere Mahalle Muhtarı Ferruh Akıncık, yapılan güzel hareket için sosyal medya üzerinden paylaşım yaparak Adapazarı Belediyesine ve Mutlu Işıksu’ya teşekkür etti. Akıncı yaptığı paylaşımda; “Bu zor pandemi sürecinde çok değerli Adapazarı Belediye Başkanım Mutlu Işıksu. Biz Adapazarı Kahveciler esnafını yanlız bırakmadı ve her zaman olduğu gibi yine yanımızda. Başkanıma bizlere gönderdiği alışveriş çekleri için çok teşekkür. Ayrıca bizleri her zaman destekleyen Kahveciler Odası Başkanım Mehmet Altay’a çok teşekkür ederim. Adapazarını çok seviyoruz” ifadelerine yer verdi. Öte yandan Adapazarı Belediyesi’nden kaç esnafa hediye çeki dağıtımı yapıldığı ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar (0)