banner2

banner1

banner22

CHP ilçe binasının kapısı kırıldı

Bu sabah saatlerinde CHP Adapazarı İlçe binasının kapısı kırıldı. Hırsızlık olayının yaşanmadığı saldırıyla ilgili İlçe Başkanı Çetin, “Her karanlık aydınlıkla sonlanır ve güneş mutlaka doğar ,doğacak. Sakarya İl Emniyet Müdürlüğünün dört ayrı ekibinin özenli ve özel çalışmalarına çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Adapazarı 05.01.2021, 19:50 Editör: Gizem Demirsoy
CHP ilçe binasının kapısı kırıldı
banner48

bugün gerçekleşen olayda Cumhuriyet Halk Partisi Adapazarı İlçe teşkilatının kapısı kırılmış halde bulundu. Yapılan açıklamada herhangi bir hırsızlık olayının yaşanmadığı öğrenildi.

“HER KARANLIK AYDINLIKLA SONLANIR VE GÜNEŞ MUTLAKA DOĞAR ,DOĞACAK”

CHP Adapazarı İlçe Başkanı Füsun Çetin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bugün CHP Adapazarı İlçe bina kapımız kırılmış ve bir hırsızlık oluşmamıştır. Bu saldırının anlam ve amacı ne olursa olsun, bize gösterdiği; yolumuzun ne kadar doğru olduğu ve bazı kesimlerin gayretimiz ve çabamızdan rahatsızlık duyduğu gerçeğidir. Bu karanlık düşünceli kişiler dün vardı, bugün var ve yarın yine olabilir. Biliyoruz ki her karanlık aydınlıkla sonlanır ve güneş mutlaka doğar, doğacak. Sakarya İl Emniyet Müdürlüğünün dört ayrı ekibinin özenli ve özel çalışmalarına çok teşekkür ediyoruz. Bu zor günümüzde yanımızda olan dost ve arkadaşlarımıza, komşularımıza, partili yol arkadaşlarımıza, yöneticilerimize çok teşekkürler” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)