banner2

banner1

banner22

Cemiyet alanları yıl sonuna yetişiyor

Acıelmalık ve Alandüzü Mahallelerinde Cemiyet Alanları çalışmalarının hızla devam ettiğini belirten Başkan Mutlu Işıksu, “Önemli bir ihtiyacı giderecek Cemiyet Alanlarımızın yıl sonunda inşallah açılışını yapıyoruz.” dedi.

Adapazarı 14.09.2021, 13:02 Editör: Ebru Bulut
Cemiyet alanları yıl sonuna yetişiyor
banner48

PROJELER HAYATA GEÇMEYE DEVAM EDİYOR

Nitelikli ve özel, sosyal yaşam ve kültür sanat projelerini hayata geçirmek için 7/24 sahada olan Adapazarı Belediyesi, Acıelmalık ve Alandüzü mahallelerinde başlattığı Cemiyet Alanları Projelerinde hızla mesafe kat ediyor. Başkan Mutlu Işıksu, yaptığı açıklamada, seçim öncesi taahhüt ettikleri projelerin kapsamlarını da genişleterek bir bir tamamladıklarını vurguladı.

ACIELMALIK VE ALANDÜZÜ’NE HAYIRLI OLSUN

Cemiyet Alanları Projelerinin özellikle kırsal mahallelerde vatandaşların önemli ihtiyacını gidereceğinin altını çizen Başkan Mutlu Işıksu, “Cemiyet Alanları, Acıelmalık ve Alandüzü mahallelerimizin ve tabii bulundukları bölgenin sosyal buluşma alanı ihtiyacını karşılayacak. Cemiyetler, taziyeler, buluşmalar, sosyal ve kültürel çalışmalar, kırsal mahallelerimizin dokusuna uygun şekilde Cemiyet Alanlarımızda yapılacak. Çalışmalarımız hızla sürüyor. İnşallah yıl sonunda açılışlarını yapmak istiyoruz.  Şehrin kalbi Adapazarı’mıza bir projemiz daha hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)