banner2

banner1

banner22

Camili eğlenceye doydu

Adapazarı Belediyesi tarafından Ramazan ayında farklı mahallelerde gerçekleştirilen Ramazan Şenliklerinin dördüncüsü Camili Mahallesi Çaydanlık Park’ta yapıldı.

Adapazarı 25.05.2018, 11:27
Camili eğlenceye doydu
banner48

VATANDAŞLAR İLAHİLERLE MEST OLDU

Adapazarı Belediyesi tarafından düzenlenen birbirinden güzel gösterilere sahne olan Ramazan şenliğine Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, çocuklar ve mahalle sakinleri katıldı. Hacivat Karagöz, Aşuk ile Maşuk, ateş şov, semazen ve şişme oyun gruplarıyla mutlu olan çocuklara macun, pamuk şekeri ve Osmanlı şerbeti ikram edilen gecede Grup Mübarek tarafından seslendirilen ilahiler katılımcılara unutulmaz bir Ramazan akşamı yaşattı.

GÖSTERİLEN İLGİ BİZİ MUTLU EDİYOR

Ramazan şenliğine katılan mahalle halkına teşekkür eden Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, “Ramazan ayında mahalle iftarlarımızın yanında farklı mahallelerde düzenlediğimiz şenliklerimize büyük küçük herkesin gösterdiği ilgi bizi de mutlu ediyor. Çocuklarımızın da vakitlerini gönüllerince geçirmeleri için farklı mahallelerde düzenlediğimiz şenlikler Ramazan ayı boyunca devam edecek” şeklinde konuştu.

Çaydanlık Park Sahibi Gökhan Küpçük Başkan Yardımcısı Sezer’e tablo hediye ederek, mahallerinde düzenlenen etkinlikten dolayı Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’ye ve ekibine teşekkür etti.

Yorumlar (0)