banner2

banner1

banner22

Çaldığı kamyonla dehşet saçtı

Mithatpaşa Mahallesi'nde bulunan bir otoparka giren ve alkollü olduğu öğrenilen iki şahıstan biri çaldığı kamyonla otoparkın bariyerlerini devirerek şehir merkezinde önce bir ağaca daha sonrada park halindeki bir araca çarptı.

Adapazarı 02.10.2021, 01:03 Editör: Nisa Çoban
banner48

Olay, Adapazarı ilçesi Mithatpaşa Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; alkollü olduğu düşünülen iki şahıs bir otoparka girdi. Burada şahıslardan biri otoparkta bulunan kamyonu çalıp bariyerleri devirerek uzaklaştı. Diğer şahıs ise hafif ticari araç ile bariyerlere takılması üzerine olay yerinden kaçtı.

PARK HALİNDEKİ ARACA ÇARPTI

Durum polise bildirilmesi üzerine, ekipler iki şahıs için arama çalışması başlattı. Kamyonu çalan şahıs Adnan Menderes Caddesi üzerinde önce ağaca sonra da park halindeki araca çarptığı tespit edilirken yakayı ele verdi. Diğer şahsın ise arama çalışması devam ediyor.

KORKU DOLU ANLARI ANLATTI

 Öte yandan, Kocaeli’nden, cemiyet için Sakarya’ya geldiği öğrenilen ve çocuklarını almak için yol kenarına otomobili ile yanaştığı esnada kamyonun çarptığı araç sürücüsü Servet Ak, “Park yerine yaklaşarak durakladığım sırada dörtlülerimi yaktım ve beklerken arkadan sarı bir kamyonun aracıma çarptığını gördüm. Aynadan gördüm durdu, hafif geri çekildi, yan tarafta polisler vardı onu gördüm. Daha sonrasında araç, hiçbir şey olmamış gibi otomobilime sürterek ilerledi ve kaçtı gitti. Araçta yalnızdım, çocuklar kaldırımdaydı onları almak için kenarı yaklaştım ve bir süre durduktan sonra kamyon geldi. Fren sesi duydum ve sonrasında otomobilime çarptı” dedi.

Yorumlar (0)