banner2

banner1

banner22

Belediye personeline iftar

Adapazarı Belediyesi, Çark Mesire Nikah Sarayı Salonu’nda Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü’nde çalışan işçi, memur, mühendis ve Adabel personeline iftar düzenledi.

Adapazarı 18.05.2018, 13:38
Belediye personeline iftar
banner48

ÇOCUKLARA YAKIN İLGİ GÖSTERDİ

Çark Mesire’de düzenlenen iftara ev sahipliği yapan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, personel ve aileleriyle yakından ilgilendi. İftara katılan personel ve aileleriyle bol bol sohbet etme imkânı bulan Başkan Dişli, çocuklarla yakından ilgilendi.

HER METREKAREDE EMEĞİNİZ VAR

Belediye personelinin her alanda belediyeyi en iyi temsil etme gayretinde olduğunu belirten Başkan Dişli, “Adapazarı ilçe sınırlarımızın her metrekaresinde alın teriniz emeğiniz var. Şehrin planlamasından, imarına, park bahçelerinden yollarına, sokak temizliğinden güvenliğine kadar her alanda hizmet veriyorsunuz. Bu açıdan her birinizin şehre emeği büyük. Bugün burada ilçemize hizmet yolunda birlikte çalıştığımız mesai arkadaşlarımız ve aileleriyle birlikte oruç açmaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Ramazan ayı vesilesiyle her birinize emeklerinizden dolayı teşekkür ediyor, Ramazan ayınızın hayırlı geçmesini diliyorum” dedi. İftar sonrası çocuklara verilen lunapark jetonlarıyla çocuklar gönüllerince eğlendi.

 

Yorumlar (0)