banner2

banner1

banner22

Başarıdan başarıya koşuyor

Mithatpaşa Mahallesi’ndeki yeni binasında geçtiğimiz yıl ikili eğitimden normal eğitime geçiş yapan Beyaz Bayrak sahibi Mevlana İmam Hatip Ortaokulu, akademik ve sosyal başarısıyla bölgesinde dikkat çekiyor.

Adapazarı 16.07.2018, 13:09
Başarıdan başarıya koşuyor
banner48

BAŞARIDAN BAŞARIYA

Bu yıl temiz ve bakımlı okullar kapsamında beyaz bayrak almaya hak kazanan Mevlana İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri derslerindeki başarılarının yanı sıra, sosyal kültürel ve sportif faaliyetlerde de başarıdan başarıya koşuyor.

DERECELERİ BULUNUYOR

İlk defa katıldığı futsal spor dalında İl ikincisi olan Mevlana İmam Hatip Ortaokulunda, tekvando, judo ve wushu branşlarında Türkiye ve Avrupa dereceleri bulunuyor.

DEĞERLERE SAYGILI

Milli bayramlarda hazırladıkları Teknoloji Tasarım Sergileri, veliler ve çevredeki vatandaşlar tarafından büyük beğeni toplayan okulda öğrenciler Milli ve Manevi değerlere saygılı ilkeli ve çağdaş bir eğitim sloganıyla yetişiyor.

HER TARAFI PIRIL PIRIL

Okul Müdürlüğünü Mehmet Akcan’nın üstlendiği Mevlana İmam Hatip Ortaokulunda, alanlarında kendini yetiştirmiş branş öğretmenleri görev yaparken, her tarafı pırıl pırıl okul binasında bilişim teknolojileri sınıfı, fen laboratuvarı, fiber internet, etkileşimli tahtalar, kütüphane, çok amaçlı konferans salonu öğrencilere ve velilere hizmet ediyor.

YOĞUN KAYIT

Yaz döneminde de velilerin sık sık uğradığı okul binasında dört şubeli anasınıfı yeralırken, 2018-2019 eğitim öğretim yılı için 5. sınıf ve anasınıfı kayıtları yoğun bir şekilde devam ediyor.

 

 

Yorumlar (0)