banner2

banner1

banner22

3 kız yakalandı

Arifiye İlçesi’nde yetiştirme yurdundan kaçan ve daha sonrasında Pamukova’ya gelen 3 kız arkadaş, Adapazarı'nda Jandarma ekipleri tarafından yakalanarak Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne teslim edildi.

Adapazarı 22.03.2021, 16:09 Editör: Aysima Kortak
3 kız yakalandı
banner48

ADAPAZARI’NDA YAKALANDILAR

Arifiye İlçesinde bulunan Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı Kız Yetiştirme Yurdu’nda çıkan tartışma sonrasında yurttan kaçan 3 kız arkadaş dün gece Adapazarı’nda jandarma tarafından yapılan kontrollere takıldığı öğrenildi. Kontrole takılan 3 kız, Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne teslim edildi.

NE OLMUŞTU?

Arifiye İlçesinde bulunan Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı Kız Yetiştirme Yurdu’nda çıkan tartışma sonrasında yurttan kaçan ve yaşları 14 ila 16 arasında değişen 3 kız, Pamukova İlçesinde yardım istemek için girdikleri pastanenin güvenlik kamerasına yakalandı. Ayakkabıları ve montları olmayan 3 kız çocuğu, girdikleri pastanede çalışan kadından telefon isteyerek yakınlarına durumu haber verdikten sonra pastaneden ayrılarak kayıplara karıştı. Pastanede çalışan kadın, aç kalan kızlara yiyecek verirken telefon ettikleri yakınlarının durumu ailelere bildirmesi sonrasında kızların yakalanması için Polis ekiplerince çalışma başlatıldı.

Yorumlar (0)