banner2

banner1

banner22

24 yıl sonra evlenme teklifi etti

Adapazarı İlçesi Ozanlar Mahallesi Muhtarı Muhittin Yazgan 24 yıl önce görücü usulü ile evlendiğini eşine, sevgililer gününde evlilik teklifinde bulundu. Fatma Yazgan’ın teklifi kabul etmesinin ardından Yazgan çifti evlerinin bahçesinde keman eşliğinde baş başa yemek yedi.

Adapazarı 15.02.2021, 16:44 Editör: Aysima Kortak
banner48

40 yaşındaki Fatma Yazgan’ın kendisine evlilik teklifi etmediğinden serzenişte bulunması üzerine Ozanlar Mahallesi Muhtarı Muhittin Yazgan, harekete geçti. 24 yıllık eşine evlenme teklifi için 14 Şubat Sevgililer Günü’nü seçen Muhtar, evinin bahçesinde hazırlıkları tamamladı. 14 Şubat günü keman eşliğinde yapılan evlilik teklifini Fatma Yazgan’ın kabul etmesinin ardından Yazgan çifti evlerinin bahçesinde yağan kar ile birlikte meyve suyu içerek baş başa yemek yedi.

EŞİM BU DÜNYADA HER ŞEYİ HAK EDİYOR

Eşine 14 Şubat için sürpriz hazırlayan Ozanlar Mahallesi Muhtarı Muhittin Yazgan, “Benim eşim dünyanın en tatlı eşi ve annesi. Beni tamamlayan diğer yarım desem gerçekleri söylemiş olurum. Biz evlendikten sonra birbirimize aşık olduk. O, benim onu sevdiğimden daha çok sevdiğini her zaman söyler. Eşim bu dünyada her şeyi hak ediyor. Allah mutluluğumuzu bozmasın. Tabi ki hiç kimsenin mutluluğu bozulmasın’’dedi.

Yorumlar (1)
Adıyaman 3 hafta önce
filimciiiiiiiii tebrikler kardeşim ömür boyu mutluluklar sizin olsun yakışır