• Reklam
Reklam
Reklam

44 okul katıldı

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliği ile gerçekleştirilen Okullar arası Masa Tenisi Turnuvası 44 Okuldan 132 miniğin kıyasıya mücadelesi ile sona erdi.

44 okul katıldı

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliği ile gerçekleştirilen Okullar arası Masa Tenisi Turnuvası 44 Okuldan 132 miniğin kıyasıya mücadelesi ile sona erdi.

44 okul katıldı
Editor: Yönetici
22 Nisan 2019 - 15:01
Reklam

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU
16-17-18 Nisan tarihlerinde alanında profesyonel hakemler eşliğinde gerçekleşen İlkokullar ve Ortaokulların katıldığı Masa Tenisi Turnuvası’nda Minikler ve Küçükler heyecan dolu anlar yaşadı. Turnuvanın finalinde ilk 4’e giren okullar kupa ve madalyaların sahibi oldu.

132 MİNİK KIYASIYA YARIŞTI
Sakarya içerisinde bulunan 44 okulun ilkokul ve ortaokul öğrencilerinden 132 masa tenisi sporcusu turnuvaya katılım gösterirken finale kalanlar da birbirinden özel hediyelerin sahibi oldu.
Toplam 132 kişinin katılım gösterdiği Agora İlkokullar ve Ortaokullar Masa Tenisi Turnuvası’nda Minik Erkekler kategorisinde birinci Şehit Ahmet Akyol İlköğretim Okulu olurken, ikinciliği Özel Şahin İlköğretim okulu, üçüncülüğü Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu ve dördüncülüğü Özel Adabilim Okulu’nun masa tenisi takımları göğüsledi.

DERECEYE GİRENLERE BİRBİRİNDEN GÜZEL ÖDÜLLER
Minik Kızlar kategorisinde ise şampiyonluğu Akyazı Paris İlköğretim Okulu kazanırken, ikincilik Orhangazi İlköğretim, üçüncülük Osmanbey İlköğretim ve dördüncülük Eser Okulu’nun masa tenisi takımlarının oldu. Küçük Erkekler kategorisinde ise şampiyonluğu Taraklı Ortaokulu kazanırken, ikincilik Özel Bil Ortaokulu, üçüncülüğü Özel Bilnet Ortaokulu ve dördüncülüğü Özel İlke Ortaokulu masa tenisi takımları göğüsledi. Küçük Kızlar kategorisinde ise şampiyonluğu Erenler Ortaokulu kazanırken, ikincilik Esenbel Ortaokulu, üçüncülük Arifiye Hacıköy Ortaokul ve dördüncülük Mithatpaşa Ortaokulu masa tenisi takımlarının oldu.

Turnuvada her iki kategoride de ilk 4’e giren takımlar Kupa ve madalyalarını teslim alırken; muhteşem ikramların sahibi oldular.

Hediyeleri bunlarla sınırlı tutmayan Agora Alışveriş Merkezi her iki kategoride dereceye giren ilk 4 takımın oyuncularına Boyner, GloriaJeans veSubway mağazalarının ikram kuponlarını hediye olarak verdi. Aynı zamanda Agora Sinemaları’nın sinema davetiyesi de yine dereceye giren tüm sporcuların oldu.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kolları koptu
Kolları koptu
Başından vuruldu
Başından vuruldu